LT1004CZ25#PBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT1004CZ25#PBF
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT1004CZ25#PBF No. Of Pins: 3 Operating Temperature Range: 0?‚?°C To +70?‚?°C Reference Voltage: 2.5V Reference Voltage Tolerance: 20mV Temperature Coefficient: 20ppm/?‚?°C Topology: Shunt Voltage Reference Case Style: TO-92